افتخاری دیگر برای دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
11/21/2022 11:04:01 AM 386

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر اکبر حاجی زاده مقدم سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بر اساس اعلام اسامی دانشمندان یک درصد دنیا در پایگاه علم سنجی WOS، ESI سال ۲۰۲۲ با صدور پیامی ضمن تبریک موفقیت دکتر بهرام قربانی و دکتر هادی رضا زاده، عضو هیأت علمی دانشگاه، از آنها به دلیل اعتلای نام دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل قدردانی کرد.

 متن پیام سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آقایان دکتر بهرام قربانی، دکتر هادی رضا زاده
اعضای محترم هیأت علمی دانشکده مهندسی فناوری های نوین آمل 

خبر موفقیت دو تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل سبب اعتلای نام این دانشگاه شد و اینجانب صمیمانه از شما عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم.

درخشش نام دکتر بهرام قربانی در فهرست یک درصد دانشمندان برتر دنیا برای سومین سال متوالی و همچنین دکتر هادی رضازاده، نشان از کیفیت بالای فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی و تلاش و عزم جدی شما در رسیدن به قله های رفیع علم و کمال دارد.

بدون شک این رویداد عظیم و دستاوردهای این موفقیت غرورآفرین سبب ایجاد انگیزه و فضای شورآفرین علمی در بین اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد شد.

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش موهبتی است  از سوی خداوند علیم، که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره مند خواهد شد.

اکنون من نیز همراه با خانواده ی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل، کسب این موفقیت بزرگ را در مسیر پیشرفت علم و تعلم تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال استمرار موفقیت و تداوم دانش اندوزی را برایتان خواستارم و امیدوارم همواره سبب اعتلای نام این استان و دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل باشید و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.

با آرزوی توفیق الهی
اکبر حاجی زاده مقدم
سرپرست دانشگاه روابط عمومی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

 

روابط عمومی دانشگاه

0 نظر
ثبت نظر